Dietetikussal a konyhában

Tudatos reggelik lépésről lépésre...

Csatlakozz Te is 2025. április 13-án, vasárnap, 9:00 és 11:30 között, egy olyan online főzőklubhoz, melyben szakácsnőtől és dietetikustól tanulhatod meg azt, hogy hogyan lehet tápláló, színes reggeliket készíteni! Az esemény során online videóban élőben nyomonkövetheted lépésről lépésre, ahogy elkészítjük a reggeliket, mindeközben fontos ételkészítéssel, életmóddal és alapanyagokkal kapcsolatos információkat tudhatsz meg a dietetikustól és a szakácsnőtől!

Ez csupán az első lépés, hiszen célunk, hogy a jövőben további alkalmak során minden étkezéshez egészséges alternatívákat mutassunk be.
Ha hisztamin intoleranciában, vagy inzulinrezisztenciában vagy érintett, vagy csak szeretnéd színesíteni gluténmentes étrended, akkor ez a program neked szól!
A főzés után három napig bármikor visszanézheted a felvételt, így nem kell aggódnod, ha lemaradsz valamiről. Főzz velünk otthonról és tedd még finomabbá a reggeleket!

Kiknek ajánljuk? 

Elkészített ételek

a workshop menete

*A workshop tudásbővítésre és kiegészítő információk szerzésére alkalmas, nem helyettesíti a komplex szakorvosi és dietetikai ellátást.

Házigazdák

Repcsák Regina

Pápai gabriella

Dietetikussal a konyhában

18 000 Ft
  • Részvétel a Dietetikussal a konyhában online főzőklub alkalmán

Dietetikussal a konyhában + Hisztamin workshop

Tartalmazza:
43000
35 000 Ft
  • Részvétel a Dietetikussal a konyhában online főzőklub alkalmán és a Hisztamin workshopon szuper akciós áron!
népszerű